Nawierzchnie zewnętrzne

Wykonujemy:
- Montaż traw syntetycznych
- Budowa placów zabaw

- Retoping (renowacja) nawierzchni sportowych poliuretanowych:
Nawierzchnie sportowe poliuretanowe zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne wykonane w technologii wylewanej czy też natryskowej ulegają naturalnemu zużyciu, często też przyczyną jest niezgodna z wymogami producenta eksploatacja boiska . Często także dochodzi do uszkodzeń mechanicznych (wyrwana dziura itp.)które należy usuwać w jak najszybszym czasie by zapobiegać dalszej degradacji nawierzchni.

W przypadku nawierzchni tego typu finalna warstwa czy to jest natrysk czy warstwa wylewana nadaje się do całkowitego odnowienia. Zapobiega to dalszej degradacji boiska , przywraca parametry techniczne ,poprawia efekt wizualny (nawet bardzo zniszczone nawierzchnie po procesie retopingu wyglądają jak nowe).

Powierzając naszej firmie wykonanie retopingu nawierzchni zyskują Państwo gwarancje należytego wykonania oraz najwyższej jakości wykonania prac.

Stosujemy komponenty renomowanych firm produkujących systemy sportowe . Posiadamy odpowiedni sprzęt do wykonania tego typu prac. Pracownicy naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

Wykonujemy zleconą nam prace szybko i sprawnie zwracając szczególna uwagę na zachowanie bezpieczeństwa,wszystkich standardów i wymogów technologicznych.

Retoping PRZED

Retoping PO

Masz pytania? Potrzebujesz wycenę?

Nie czekaj, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!